Informacja o cookies:
Tak jak większość stron, używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Stomatolog Zamość: 84 638 31 38 | 783 588 808

Dziś przyjmują:

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz
stomatolog godz. 09.00-14.00

Jakub Demski

Jakub Demski
stomatolog godz. 14.00-19.00

Martyna Bajak-Pach

Martyna Bajak-Pach
stomatolog godz. 09.00-14.00

Rejestracja online »

Mikołajki 2016 w edentice – relacja, zdjęcia, wideo

Mikołajki 2016 w edentice – relacja, zdjęcia, wideo

Mikołajki w tym roku były tak bogate w wydarzenia, że w naszej przychodni będziemy wspominać je długo. Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia relacji.

Tak jak zapowiadaliśmy, pojechaliśmy z prezentami do Domu Dziecka w Zamościa. W zamian otrzymaliśmy przepiękny, ręcznie wykonany upominek świąteczny:

Przygotowaliśmy też imprezę mikołajkową, na którą zapraszaliśmy tutaj.

Z zaproszenia skorzystało duże grono rodziców z dziećmi. Nic dziwnego, bo – oprócz atrakcji, prezentów i dyplomów – zorganizowaliśmy bezpłatne lekcje szczotkowania i przeglądy jamy ustnej.

Warto wiedzieć, że bezpłatne leczenie stomatologiczne dzieci i młodzieży (do 18. roku życia) oferujemy nie tylko w mikołajki, ale przez cały rok. O szczegółach naszej profilaktyki stomatologicznej dla najmłodszych można przeczytać na stronie poświęconej stomatologii dziecięcej.

Poczęstunek dla dzieci i rodziców dostarczyła Restauracja Renesans. Relację z imprezy można przeczytać w Portalu Zamojskim, który był patronem medialnym tego wydarzenia.

Film z imprezy mikołajkowej w edentice:

Galeria zdjęć z imprezy mikołajkowej w edentice:

Zespół naszych stomatologów starał się połączyć przyjemne z pożytecznym – dać dzieciom wiele radości, a jednocześnie zadbać o zdrowie ich ząbków. Dziękujemy wszystkim za zaufanie i wspólną zabawę!

Znieczulenie NFZ Dla dzieci Dla niepełnosprawnych RTG Bezpłatny i duży parking TV Wi-Fi Klimatyzacja