Informacja o cookies:
Tak jak większość stron, używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Stomatolog Zamość: 84 638 31 38 | 783 588 808

Dziś przyjmują:

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz
stomatolog godz. 09.00-14.00

Jakub Demski

Jakub Demski
stomatolog godz. 14.00-19.00

Martyna Bajak-Pach

Martyna Bajak-Pach
stomatolog godz. 09.00-14.00

Rejestracja online »

Zakładanie implantów – nowa, lepsza metoda już w edentice!

Zakładanie implantów – nowa, lepsza metoda już w edentice!

Implanty cieszą się wśród naszych pacjentów coraz większą popularnością. W związku z tym wprowadziliśmy nową, jeszcze lepszą metodę implantacji. O zaletach tego rozwiązania przekonała się dr Maria Kietlińska, która niedawno uczestniczyła w specjalistycznym szkoleniu we Frankfurcie.

W przypadku MIMI®–Flapless, bo tak nazywa się ta metoda, nie przeprowadza się tzw. „krwawej operacji”, lecz zabieg chirurgiczny przypominający dopasowywanie klucza do dziurki.

Zabieg wykonuje się bez naruszenia okostnej. W większości przypadków nie występuje też potrzeba odsłaniania implantów ani ponownego nacinania dziąseł. Bezpośrednio po zabiegu pobiera się wycisk techniką „łyżki zamkniętej”, podobnie jak po oszlifowaniu zęba. Pacjent może wrócić do normalnego trybu życia już następnego dnia, ponieważ po zabiegu nie występuje typowy ból i obrzęk.

Zalety takiej metody zakładania implantów to m.in.:
– zmniejszenie liczby wizyt u stomatologa,
– ogromne oszczędności czasowe zarówno dla stomatologa, jak i pacjenta,
– niemal całkowity brak bólu.

Technika zakładania implantów MIMI®–Flapless jest znana w Niemczech już od ok. 25 lat. Teraz jest dostępna także dla pacjentów z Zamościa i regionu.

Smart Dentin Grinder – młynek do ponownego wykorzystania wyrwanych zębów

To jednak nie wszystko. Do regeneracji kości przy zakładaniu implantów stosujemy teraz absolutną nowość – Smart Dentim Grinder, czyli młynek do mielenia usuniętych zębów pozyskanych od pacjenta.

W ten sposób uzyskujemy materiał, który jest biologicznie taki sam jak kość pacjenta. Dzięki temu prawie całkowicie znika ryzyko wywołania alergii lub odrzucenia materiału przez organizm.

Zapraszamy do skorzystania z oferty nowoczesnych implantów. Nasz zespół stomatologów jest do Państwa dyspozycji. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z przychodnią.

Znieczulenie NFZ Dla dzieci Dla niepełnosprawnych RTG Bezpłatny i duży parking TV Wi-Fi Klimatyzacja