Informacja o cookies:
Tak jak większość stron, używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Stomatolog Zamość: 84 638 31 38 | 783 588 808

Dziś przyjmują:

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz
stomatolog godz. 09.00-14.00

Jakub Demski

Jakub Demski
stomatolog godz. 14.00-19.00

Martyna Bajak-Pach

Martyna Bajak-Pach
stomatolog godz. 09.00-14.00

Rejestracja online »

Podziękowania rodziny Marii Kietlińskiej

Podziękowania rodziny Marii Kietlińskiej

Dokładnie tydzień temu, 18 września, odeszła Maria Kietlińska – chirurg szczękowo-twarzowy, lekarz stomatolog, osobistość Zamościa i Zamojszczyzny.

Jako rodzina Kietlińskich jesteśmy głęboko poruszeni ogromem dobroci serca, którą otrzymaliśmy w ostatnich tygodniach. Nasz Świat się zatrzymał, a jednak dzięki Waszej pomocy mogliśmy odważnie podążać naprzód zgodnie z prawem życia.

Dziękujemy magicznemu Oddziałowi Wewnętrznemu szpitala w Szczebrzeszynie pod kierownictwem lek. med. Mariusza Kraty. Zbudowaliście dla Marii i dla nas prawdziwy, rodzinny, drugi dom. Dom, za którym się tęskni.

Dziękujemy jednostce pielęgniarskiej opieki domowej „Piel-Med” pod kierownictwem pani Ewy Podgórskiej. Dzięki fachowości, opanowaniu i uwadze czuliśmy się bezpiecznie i wiedzieliśmy, że wspólnie robimy dla Marii wszystko co możliwe i najlepiej jak to tylko możliwe.

Dziękujemy niezawodnej firmie opiekuńczej „Wermar” pani Doroty Margol. Przez cały czas czuliśmy, że nie jesteśmy sami, że wspólnie sprawiamy, że Maria – pomimo choroby – może mieć największy możliwy komfort.

Dziękujemy kapłanom parafii św. Brata Alberta, którzy pomogli nam pożegnać Marię tak, jak Maria sama sobie tego życzyła. Cały zespół ks. proboszcza Marka Mazurka spowodował, że energia Marii wypełniła kościół. Swoją otwartością sprawiliście, że mogliśmy wszyscy celebrować wspaniałość życia, rock&roll-owego życia Marii. Msza pożegnalna, celebrowana przez ks. Łukasza, wpisała się w historię jako msza, na której Maria po raz ostatni przytuliła nas wszystkich swoją muzyką.

Dziękujemy wszystkim. Dziękujemy, że wspieraliście, że płakaliście, że modliliście się, że wspominaliście, że śmialiście się. Dziękujemy, że byliście z nami.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby odpowiedzialnie uszanować tę niewymowną dobroć.

Rodzina Kietlińskich

Znieczulenie NFZ Dla dzieci Dla niepełnosprawnych RTG Bezpłatny i duży parking TV Wi-Fi Klimatyzacja