Informacja o cookies:
Tak jak większość stron, używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Kontakt: 84 638 31 38 | 783 588 808

Dziś przyjmują:

Maria Kietlińska

Maria Kietlińska
stomatolog, sp. II st. chirurg szczękowo-twarzowy godz. 08.00-20.00

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz
stomatolog godz. 14.00-20.00

Jakub Demski

Jakub Demski
stomatolog godz. 08.00-14.00

Martyna Bajak-Pach

Martyna Bajak-Pach
stomatolog godz. 14.00-20.00

Rejestracja online »

Informacje o przychodni

Nasza przychodnia mieści się w centrum Zamościa, przy ul. Wyszyńskiego. Placówka świadczy usługi we wszystkich dziedzinach stomatologii, zarówno w ramach NFZ jak i oferty prywatnej.

Udzielamy świadczeń osobom niepełnosprawnym, wykonując zabiegi w znieczuleniu ogólnym (narkozie).

Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w podnoszenie kwalifikacji na kursach, możemy zaoferować wszystkie możliwe sposoby leczenia stomatologicznego oraz dobrać najlepszy rodzaj terapii dla każdego pacjenta. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, ale jesteśmy też otwarci na wdrażanie innowacyjnych biotechnologii.

Sprzęt stomatologiczny

Jesteśmy nowoczesną i doskonale wyposażoną przychodnią stomatologiczną, zajmującą się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie zębów. Stosujemy najnowsze i światowe trendy w dziedzinie estetyki pięknego uśmiechu. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem rentgenowskim – tomografem cyfrowym SOREDEX CRANEX 3D oraz urządzeniami stomatologicznymi takimi jak wewnątrzustny Skaner cyfrowy Apollo DI firmy Sirona czy Laser VersaWave Specialty YAG;Er (jagowo-erbowy) firmy Hoya ConBio – wszystko po to, aby sprostać wysokim wymaganiom naszych pacjentów w zakresie wielospecjalistycznego leczenia stomatologicznego.

Nasza przychodnia zakupiła m.in. chirurgiczny mikroskop cyfrowy Camsight, który jest innowacyjnym urządzeniem w cyfrowej technologii stomatologicznej, otwierającej nową erę mikroskopów dentystycznych. Dzięki większemu powiększeniu i lepszej jakości zdjęć, lekarz precyzyjniej przeprowadza zabieg oraz jest w stanie dokładnie zdiagnozować problem. Specjalistyczne oprogramowanie daje również możliwość konsultacji przez internet skomplikowanych przypadków chorobowych i potwierdzenia prowadzonego leczenia.

Umowa z NFZ i certyfikat ISO 9001:2008

Współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia. Realizacja założonych celów i to, co jest najważniejsze w każdej Przychodni, czyli zespół dobrze współpracujących ludzi – przyczyniły się do szybkiego rozwoju naszej przychodni. 4 marca 2009 r. znana firma certyfikująca TÜV Rheinland nadała naszej przychodni Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, świadczący o stosowaniu najnowszych norm i procedur obowiązujących w Unii Europejskiej.

Historia przychodni

Najważniejsze daty w historii naszej działalności w dziedzinie stomatologii:

2005 r. – rozpoczęcie działalności pod nazwą „NZOZ Maria Kietlińska Przychodnia Specjalistyczna”. Za główny cel firmy przyjęto prowadzenie działalności na rynku usług stomatologicznych.

2006 r. – NZOZ Maria Kietlińska Przychodnia Stomatologiczna podpisuje kontakt z NFZ na świadczenie bezpłatnych usług stomatologicznych.

W tym samym roku zakupiliśmy sprzęt: aparat do znieczuleń ogólnych, pantomograf Soredex i aparat do zdjęć zębowych Digora Optime.

2008 r. – NZOZ został nagrodzony przez TUV RHEINLAND Certyfikatem Jakości ISO w zakresie leczenia stomatologicznego za pracę, zaangażowanie oraz wszechstronną i profesjonalną pomoc pacjentom.

2009 r. – Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu „Perły Medycyny” przyznała przychodni wyróżnienie w kategorii „Niepubliczne Zakłady Lecznictwa Otwartego” za wszystkie dotychczasowe osiągnięcia placówki.

2012 r. – NZOZ otrzymał dofinansowanie z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO w ramach REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA LATA 2007-2013 Działanie 1.3 na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego umożliwiającego świadczenie usług na najwyższym, światowym poziomie. Sprzęt który został zakupiony to: tomograf komputerowy CRANEX 3D firmy SOREDEX z osprzętem, Skaner ApolloDI firmy Sirona, Lasera Er:YAG VERSA WAVE SPECJALITY.

2014 r. – przychodnia zmieniła nazwę na Edentika Przychodnia Marii Kietlińskiej.

Znieczulenie NFZ Dla dzieci Dla niepełnosprawnych RTG Bezpłatny i duży parking TV Wi-Fi Klimatyzacja