Informacja o cookies:
Tak jak większość stron, używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Stomatolog Zamość: 84 638 31 38 | 783 588 808

Dziś przyjmują:

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz
stomatolog godz. 09.00-14.00

Jakub Demski

Jakub Demski
stomatolog godz. 14.00-19.00

Martyna Bajak-Pach

Martyna Bajak-Pach
stomatolog godz. 09.00-14.00

Rejestracja online »

Usługi stomatologiczne

Usługi stomatologiczne

Oferujemy usługi we wszystkich dziedzinach stomatologii, od podstawowych metod leczenia zachowawczego do wysokospecjalistycznych zabiegów chirurgicznych, implantologicznych i protetycznych.

Nasi dentyści mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Usługi stomatologiczne świadczymy w ramach ubezpieczenia NFZ oraz oferty prywatnej.

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina stomatologii zajmująca się nie tylko usuwaniem zębów, ale również szeregiem bardziej zaawansowanych zabiegów w jamie ustnej.

U dzieci i osób dorosłych, które podczas leczenia stomatologicznego nie mogą współpracować z dentystą, może istnieć konieczność zastosowania metody anestezjologicznej, zwanej potocznie „narkozą”. Znieczulenie ogólne stosuje się także u pacjentów o lękowym nastawieniu do zabiegów stomatologicznych.

Oferujemy trwały i ekspresowe (w ciągu jednej godziny!) wybielanie zębów, a także inne usługi w zakresie stomatologii estetycznej, np. licówki kompozytowe, uzupełnienia protetyczne, biżuterię nazebną.

Protetyka to dziedzina stomatologii zajmująca się poprawianiem i odtwarzaniem prawidłowych warunków zgryzowych i uzupełniania braków zębowych.

Implanty wykonujemy dla pacjentów z Zamościa i całej Polski. Dzięki implantom pacjenci nie muszą być skazani na mało komfortową protezę ruchomą. Za pomocą implantu dentysta może wykonać stałe uzupełnienie protetyczne braku nawet pojedynczego zęba. Używanie implantów pozwala na zastosowanie lepszych uzupełnień protetycznych, co daje szybką rehabilitację narządu żucia i poprawia uśmiech.

Oferujemy bezpłatne leczenie stomatologiczne dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

Endodoncja to dziedzina stomatologii zwana potocznie leczeniem kanałowym.

Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się profilaktyką próchnicy zębów oraz leczeniem powstałych ubytków.

Profilaktyka w stomatologii odgrywa istotną rolę w zapobieganiu próchnicy, chorobom przyzębia, a także innym chorobom zębów.

Zespół naszych stomatologów w swojej codziennej pracy wykorzystuje lasery, które są proste i szybkie w użyciu, zapewniają doskonałą kontrolę krwawienia podczas nacięcia oraz eliminują potrzebę zakładania szwów.

W naszej przychodni funkcjonuje punkt radiologiczny, który pomaga nam postawić odpowiednią diagnozę i zaplanować leczenie stomatologiczne.

Znieczulenie NFZ Dla dzieci Dla niepełnosprawnych RTG Bezpłatny i duży parking TV Wi-Fi Klimatyzacja