Informacja o cookies:
Tak jak większość stron, używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Stomatolog Zamość: 84 638 31 38 | 783 588 808

Dziś przyjmują:

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz
stomatolog godz. 09.00-14.00

Jakub Demski

Jakub Demski
stomatolog godz. 14.00-19.00

Martyna Bajak-Pach

Martyna Bajak-Pach
stomatolog godz. 09.00-14.00

Rejestracja online »

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Oferujemy bezpłatne leczenie stomatologiczne dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

Wiemy, jak ważne dla rodziców jest zdrowie ich dzieci. W edentice dbamy o zdrowe zęby naszych najmłodszych pacjentów, oferując bezpłatne leczenie dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

W ramach stomatologii dziecięcej nasi dentyści korzystają z najnowocześniejszego sprzętu, m.in. lasera jagowo-erbowego VersaWave Specialty, który umożliwia skuteczne leczenie próchnicy u dzieci.

Oprócz standardowych usług stomatologicznych, oferujemy także naukę szczotkowania, kącik z zabawkami i tzw. wizytę adaptacyjną. To wszystko zupełnie bezpłatnie.

Oferujemy następujące usługi i udogodnienia w ramach stomatologii dziecięcej:
• profilaktykę,
• leczenie stomatologiczne,
• naukę szczotkowania,
• kącik z zabawkami,
• wizytę adaptacyjną.

Jednocześnie zapewniamy przyjazną i domową atmosferę, aby każde dziecko na fotelu dentystycznym czuło się bezpiecznie. Staramy się podchodzić do małych pacjentów w sposób szczególny, dlatego dzieci są przyjmowane przez dentystów mających duże doświadczenie w pracy z Małymi Pacjentami. W naszej przychodni leczeniem stomatologicznym dzieci i młodzieży zajmują się lekarze dentyści: Monika Muc, Małgorzata Mokrzecka-Babiarz i Martyna Bajak-Pach.

Znieczulenie NFZ Dla dzieci Dla niepełnosprawnych RTG Bezpłatny i duży parking TV Wi-Fi Klimatyzacja