Informacja o cookies:
Tak jak większość stron, używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Kontakt: 84 638 31 38 | 783 588 808

Dziś przyjmują:

Maria Kietlińska

Maria Kietlińska
stomatolog, sp. II st. chirurg szczękowo-twarzowy godz. 08.00-20.00

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz
stomatolog godz. 14.00-20.00

Jakub Demski

Jakub Demski
stomatolog godz. 08.00-14.00

Martyna Bajak-Pach

Martyna Bajak-Pach
stomatolog godz. 14.00-20.00

Rejestracja online »

Znieczulenia ogólne (narkoza)

Znieczulenia ogólne (narkoza)

U dzieci i osób dorosłych, które podczas leczenia stomatologicznego nie mogą współpracować z dentystą, może istnieć konieczność zastosowania metody anestezjologicznej, zwanej potocznie „narkozą”. Znieczulenie ogólne stosuje się także u pacjentów o lękowym nastawieniu do zabiegów stomatologicznych.

Leczenie stomatologiczne w narkozie oferujemy naszym pacjentom bez granic wiekowych. Zabiegowi w narkozie może poddać się każdy, kto zostanie zakwalifikowany przez stomatologa oraz anestezjologa na podstawie wcześniej przeprowadzonych badań lekarskich.

Znieczulenie ogólne wykonywane jest przez doświadczonego lekarza anestezjologa. W tym celu posiadamy gabinet do znieczuleń ogólnych wraz z aparatem do narkozy SULLA 909 V-D, respiratorem, pulsoksymetrem, defibrylatorem i zestawem leków anestezjologicznych.

Zabiegi w znieczuleniu ogólnym wykonujemy bezpłatnie w ramach ubezpieczenia NFZ, jeżeli pacjent posiada ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Jeżeli pacjent nie posiada orzeczenia, zabieg w narkozie możemy wykonać w ramach oferty prywatnej.

Warto dodać, że w przypadku zabiegów stomatologicznych w znieczuleniu ogólnym, dużym atutem naszej przychodni jest bardzo krótki czas oczekiwania.

Znieczulenie NFZ Dla dzieci Dla niepełnosprawnych RTG Bezpłatny i duży parking TV Wi-Fi Klimatyzacja