Informacja o cookies:
Tak jak większość stron, używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Kontakt: 84 638 31 38 | 783 588 808

Dziś przyjmują:

Maria Kietlińska

Maria Kietlińska
stomatolog, sp. II st. chirurg szczękowo-twarzowy godz. 08.00-20.00

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz
stomatolog godz. 14.00-20.00

Jakub Demski

Jakub Demski
stomatolog godz. 08.00-14.00

Martyna Bajak-Pach

Martyna Bajak-Pach
stomatolog godz. 14.00-20.00

Rejestracja online »

Radiologia stomatologiczna

Radiologia stomatologiczna

W naszej przychodni funkcjonuje punkt radiologiczny, który pomaga nam postawić odpowiednią diagnozę i zaplanować leczenie stomatologiczne.

Aparat będący na wyposażeniu naszej przychodni to najnowsze urządzenie marki SOREDEX. Jest jednym z najbardziej dynamicznych systemów obrazowania na rynku. Świeży, kompaktowy design, łatwość obsługi i doskonałe rezultaty pracy to atuty tego urządzenia. Pacjent uzyskuje natychmiastowy wynik z możliwością wydruku na kliszy fotograficznej lub zapisu na płycie CD.

Zdjęcia wewnątrzustne zębowe

Zdjęcia wewnątrzustne zębowe które są zdjęciami cyfrowymi o wysokiej rozdzielczości i minimalnej dawce promieniowania.

Zdjęcia pantomograficzne cyfrowe

Zdjęcia pantomograficzne cyfrowe pozwalają na jednoczesne uwidocznienie całego uzębienia, kości szczęk, zatok przy dawce promieniowania odpowiadającej 4-5 zdjęciom punktowym. Badanie umożliwia nam m.in. zaplanowanie zabiegu implantologicznego, leczenia paradontozy oraz skomplikowanych przypadków leczenia endodontycznego i chirurgicznego.

Zdjęcia cefalometryczne

Zdjęcia cefalometryczne to zdjęcia rentgenowskie, boczne głowy pacjenta mające zastosowanie przede wszystkim w diagnostyce ortodontycznej. Analiza tych zdjęć pozwala na ocenę stosunków przestrzennych zębów i szczęk oraz innych struktur czaszki pacjenta. Wykonywane są przed planowanym leczeniem i po jego zakończeniu co pozwala na ocenę wyników leczenia.

Zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych

Zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych stanowią pomoc w diagnostyce schorzeń struktur stawowych twarzoczaszki. Objawy chorobowe dotyczące stawów są często dyskretne i niejednoznaczne, dlatego badania rtg mogą dostarczyć wielu informacji odnośnie przyczyny, lokalizacji i postaci nieprawidłowości.

Zdjęcia zatok

Zdjęcia zatok to rodzaj zdjęć wykonywany do oceny zatok szczękowych, czołowych, sitowych a także do wykrycia złamań części środkowej czaszki.

Zdjęcia zgryzowe zębów

Zdjęcia zgryzowe zębów wykonywane są w celu stwierdzenia obecności oraz położenia zębów niewidocznych w jamie ustnej, wad zgryzu, obecności ciała obcego, kamieni w śliniankach oraz wykrywania zmian zapalnych.

Zdjęcia skrzydłowo-zgryzowe

Zdjęcia skrzydłowo-zgryzowe służą do wykrycia próchnicy na powierzchniach zgryzowych oraz stycznych zębów, a także do oceny szczelności wypełnień.

Znieczulenie NFZ Dla dzieci Dla niepełnosprawnych RTG Bezpłatny i duży parking TV Wi-Fi Klimatyzacja