Informacja o cookies:
Tak jak większość stron, używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Kontakt: 84 638 31 38 | 783 588 808

Dziś przyjmują:

Maria Kietlińska

Maria Kietlińska
stomatolog, sp. II st. chirurg szczękowo-twarzowy godz. 08.00-20.00

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz

Małgorzata Mokrzecka-Babiarz
stomatolog godz. 14.00-20.00

Jakub Demski

Jakub Demski
stomatolog godz. 08.00-14.00

Martyna Bajak-Pach

Martyna Bajak-Pach
stomatolog godz. 14.00-20.00

Rejestracja online »

Stomatologia estetyczna, w tym wybielanie zębów

Stomatologia estetyczna, w tym wybielanie zębów

Oferujemy trwały i ekspresowe (w ciągu jednej godziny!) wybielanie zębów, a także inne usługi w zakresie stomatologii estetycznej, np. licówki kompozytowe, uzupełnienia protetyczne, biżuterię nazebną.

Wybielanie zębów Zamość

System wybielania ZOOM jest bezpieczną, bardzo szybką, naukowo zaawansowaną, opatentowaną metodą wybielania zębów. W ciągu zaledwie jednej godziny zęby staną się jaśniejsze i bielsze.

Zabieg wybielania zębów jest bardzo prosty – zaczyna się krótkim przygotowaniem mającym na celu osłonięcie ust i dziąseł tak, aby tylko zęby pozostały odsłonięte. Następnie dentysta nakłada żel ZOOM, którego zastrzeżona formuła została zaprojektowana do stosowania ze specjalnym światłem. Światło i żel działają razem, aby łagodnie przenikać do zębów, rozkładając plamy i przebarwienia. W trakcie zabiegu wykonywanego przez dentystę pacjent ma zapewniony komfort – może oglądać telewizję lub słuchać muzyki. Pozycja jest wygodna – półsiedząca. Osoby z silnym odruchem krztuszenia lub lękiem powinny skonsultować się z dentystą przed rozpoczęciem procedury wybielania.

System wybielający w gabinecie ZOOM jest idealny dla każdego, kto oczekuje natychmiastowego efektu. Przy odpowiedniej pielęgnacji Twój uśmiech będzie biały przez wiele lat.

Pozostałe usługi w ramach stomatologii estetycznej

Oprócz wybielania zębów, nasi dentyści wykonują licówki kompozytowe, które korygują kształt i barwę zębów likwidując przebarwienia. Odbudowują też korony zębów z włókna szklanego i kompozytu, które jest obecnie najczęściej stosowaną metodą rekonstrukcji zęba. Ponadto wykonują wszelkie protetyczne uzupełnienia braków zębowych. Nasza przychodnia posiada biżuterię nazębną, np. Swarovskiego.

Piękny uśmiech wzmacnia pewność siebie i komfort codziennego życia.

Zapraszamy do skorzystania z trwałego i szybkiego (1-godzinnego) zabiegu wybielania zębów, a także naszych innych usług w ramach stomatologii estetycznej.

Znieczulenie NFZ Dla dzieci Dla niepełnosprawnych RTG Bezpłatny i duży parking TV Wi-Fi Klimatyzacja